Tann verður glaður sjálvur, sum ger onnur glað
- Mark Twain
Útlendis ítróttur

Fyrst fingu Nemanja Matic og tveir Chelsea-venjarar reytt kort, og so sat José Mourinho eisini millum áskoðararnar.

Dysturin millum West Ham og Chelsea endaði við úrslitinum 2-1.

#LDSJT+/-S
1Manchester City97021621
2West Ham10622920
3Arsenal9612919
4Manchester United9612719
5Leicester City10541319
6Crystal Palace10505115
7Tottenham9351414
8West Bromwich Albion10424-314
9Southampton9342313
10Everton9342113
11Swansea City10343013
12Liverpool9342-213
12Watford10343-213
14Stoke City10334-312
15Chelsea10325-411
16Norwich City10235-79
17Bournemouth9225-68
18Newcastle United9135-76
19Aston Villa10118-84
20Sunderland9036-113

Um tú veitst okkurt, sum VP ikki veit - skriva so til vp@vp.fo